Služby ktoré ponúkame

Maliarske práce –
farebný svet okolo nás

Naša firma ponúka kvalitné maliarske práce s vyškolenými pracovníkmi, ktorý majú už veľa kvalitnej práce za sebou. K maliarskym prácam patrí aj kvalitný materiál ktorý je u nás samozrejmosťou. Máme v ponuke stovky odtieňou medzi národných vzorkovni kov ako sú NCS alebo RAL od rôznych výrobcov nap.(Erlac, Jupol, Caparol, Dulux a Primalex a pod.)

Hygienické a klasické maliarske práce

Naša firma od roku 1992 vykonáva klasické maliarske a natieračské prace tak sme vytvorili program ktorý ma názov: LACNE MALOVANIE! Program je urečeny pre: firmy, ktore musia raz za čas maľovať kancelárske priestory domácnosti ktoré nie sú náročné na maľovanie, tým je myslená predstava aby boli steny čisté a biele byty a domy ktoré sa prenajímajú a musia byt po hygienickej stránke čisté steny realitne kancelárie, ktoré potrebujú na rýchlo vymaľovať priestory ktoré sa predávajú alebo prenajímajú

TAPETOVANIE

Sme firma zaoberajúca sa tapetovaním interiérov, tapetami rôznych druhov: Vliesové tapety, Vinylová tapeta, Fototapeta, Reklamná fototapeta. Tapetovanie si, vyžaduje odborníka, aby ste dosiahli želaný efekt, pretože je potrebné rešpektovať niekoľko základných pravidiel. Je potrebné vedieť odborne vyriešiť lepenie rohov, okolia dverí a mnohých iných detailov, ktoré dokáže zvládnuť len skúsený odborník a pritom práve na týchto detailoch najviac záleží, aby výsledok bol dokonalý. Pre Vás, ktorí chcete toto dosiahnuť, máme ponuku služieb odborníkov, ktorí Vám Vaše tapety odborne a precízne nalepia, poskytnú konzultácie o úprave podkladov, na ktoré chcete tapety aplikovať, prípadne Vás upozornia na iné detaily, aby bol výsledok dokonalý. Svoje služby radi poskytneme aj architektom a interiérovým dizajnérom.

screen

Štukatérske práce

Interiérové sadrové štuky sú vhodným doplnkom do takmer všetkých typov interiérov vďaka svojej rozmanitosti, množstvom tvarov, foriem a ponúkaných druhov Môžu sa použiť v bytoch rodinných domoch kanceláriách alebo rôznych reprezentatívnych priestoroch. Ich použitím sa zvýrazňuje štýl a typ interiéru v klasickej alebo modernej podobe. Spolu so štýlovým nábytkom vytvárajú jeden štýl Nechajte si poradiť od nášho interiérového architekta ktorý ma bohaté skúsenosti a spolu sním vytvoríte krásny domov. Po montáži sa stávajú sadrové štuky súčasťou stien. Zastupujeme firmu DEKORA STUCK, ktoré je najväčším výrobcom sadrových štúk a odliatkov v českej republike Vieme Vám ponúknuť výborné ceny pri rekonštrukcii historicky vzácnych budov , pri vytváraní hotelových izieb alebo priestorov , ktoré majú reprezentovať pri dôležitých spoločenských podujatiach


Veľmi žiadanou novinkou sú štuková garniža pri ktorú namontujeme podľa výberu. K tomu montujeme plastovú koľajničku aj sprislušenstvom (bežce, krytky na skrutky a brzdy) na doplnenie interiéru závesom alebo záclonou. Všetky spomínané štuky sa dajú ľubovoľné kombinovať farebne zladiť. Vyrábajú sa v rôznych veľkostiach a tvaroch. Okrem montáže interiérových sadrových štúk vykonáva naša firma ich povrchovú úpravu vrátane kompletného vymaľovania daného priestoru Ak sa rozhodnete pre klasiku, exkluzívnosť alebo originalitu obráťte sa na nás.

Natieračské práce

Natieračské práce sa hlavne vzťahujú na staré drevené okná, dvere a všetky drevené a kovové výrobky ktoré by sa mali chrániť pred nepriazňami počasia. Kvalitnými náterovými hmotami sa dajú vytvoriť estetické povrchové úpravy. Hlavne zachovávame vysokokvalitný postup prác. Vieme odporúčať, kvalitné a dlhotrvajúce náterové hmoty na kov aj drevo.

Stierkovanie

Jedna zo zaujímavých úprav povrchov stien je aj hladka stierka. Naša firma vie vytvoriť dokonale hladkú stierku, ktorá je na pohľad elegantná a pekná. Podľa želania zákazníka je možné namontovať na vonkajšie rohy hliníkové profily, ktoré slúžia proti mechanickému poškodeniu steny a zároveň vytvárajú rovný roh. Hliníkové profily sa montujú priamo do stierky tak, že na pohľad nerušia celistvosť priestoru.

Sadrokartón

Veľmi často sa pri dotváraní interiéru používajú sadrokartonove systémy a preto sa na nás môžete obrátiť aj pri realizácii montáže sadrokartonov všetkého druhu a náročnosti. Mame veľa skúsenosti s montážou sadrokartonovych systémov od výrobcov Rigips alebo Knauf. Spolupracujeme s architektmi ,ktorý Vám pomôžu pri rekonštrukcii stien sadrokartonom.